İBB KONSER

13-11-2018 /  Admin  /  Türk Halk Müziği Sanatçısı
Aydın Beyoğlu 8 Ekim 2016 Cumartesi akşamı saat 20:00 de SULTANGAZİ, İBB HOCA AHMET YESEVİ KÜLTÜR MERKEZİ’inde Türkü severlere unutulmaz bir konser verdi. İstanbulun her ilçesinde salonları dolduran sanatçı konuşmasında şunları belirtti. Teşekkür ederim Türkü Yürekli, Güzel Kalplilerim… Güzel bir başlangıç yaptık,2016/2017 İBB Kültür ve Sanat sezonumuz hayırlı bereketli geçsin. Beni sizlerle buluşturan İBB Kültür Daire Bşk Sn Abdurrahman ŞEN, Kültürel Etkinlikler Müdürü Sn Şevket DEMİRKAYA, Müdür Yardımcım Sn İsmet GÜLEN ve tüm birim Amiri ve çalışanlarına en içten teşekkür eder saygılarımı sunarım. Konserime katılım gösteren STK Başkanlarım ve üyeleri, kucaklarında bebekleriyle gelen güzel Anneler, ulaşım imkanları zor olup, otobüs ve tramvay hatlarını kullanarak başarıma ortak olan zengin gönüllülerim… Bizlere mükemmel bir ev sahipliği yapan Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi Müdürü Sn Serkan VARDAR,Mustafa ÇALIK,Batdal ISIRKAN ağabeylerime tüm katılımcılarım adına şükranlarımı sunuyorum. “Kişi katılım raporumuz 426” Bir başka konserimizde buluşmak umuduyla diyerek sonlandırdı…

Aydın Beyoğlu 8 Ekim 2016 Cumartesi akşamı saat 20:00 de SULTANGAZİ, İBB HOCA AHMET YESEVİ KÜLTÜR MERKEZİ’inde Türkü severlere unutulmaz bir konser verdi. İstanbulun her ilçesinde salonları dolduran sanatçı konuşmasında şunları belirtti.
Teşekkür ederim Türkü Yürekli, Güzel Kalplilerim… Güzel bir başlangıç yaptık,2016/2017 İBB Kültür ve Sanat sezonumuz hayırlı bereketli geçsin. Beni sizlerle buluşturan İBB Kültür Daire Bşk Sn Abdurrahman ŞEN, Kültürel Etkinlikler Müdürü Sn Şevket DEMİRKAYA, Müdür Yardımcım Sn İsmet GÜLEN ve tüm birim Amiri ve çalışanlarına en içten teşekkür eder saygılarımı sunarım.
Konserime katılım gösteren STK Başkanlarım ve üyeleri, kucaklarında bebekleriyle gelen güzel Anneler, ulaşım imkanları zor olup, otobüs ve tramvay hatlarını kullanarak başarıma ortak olan zengin gönüllülerim…
Bizlere mükemmel bir ev sahipliği yapan Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi Müdürü Sn Serkan VARDAR,Mustafa ÇALIK,Batdal ISIRKAN ağabeylerime tüm katılımcılarım adına şükranlarımı sunuyorum.
“Kişi katılım raporumuz 426”
Bir başka konserimizde buluşmak umuduyla diyerek sonlandırdı…